Forum

Diskusní téma: Forum

Datum: 07.07.2012

Vložil: MyeRs

Titulek: Re: Re:Medicome

No když jsem se dneska odvolával na svůj BAN ve hře, a do zprávy jsem napsal DRžET HUBU dostal jsem upomínku za vulgaritu na foru ??

ve hře chci vidět GM které mi udělilo BAN ? v životě takové GM neuvidíte vytahují se až před Káťou :)

Datum: 07.07.2012

Vložil: MyeRs

Titulek: Re: Re: Re:Medicome

Jo a ještě BACHA !!!! za PRAVDU JE BAN na měsíc, a když budete pokračovat tak Perma BAN

Datum: 07.07.2012

Vložil: MyeRs

Titulek: Re: Re:Medicome

Dexi je to tak nedávno jsem se dokonce s jedním bavil, říkal mi že hacky používa snad od doby co začal a nikdo na to nepřišel měl odehraných 20 tisíc hodin s hackama

Datum: 07.07.2012

Vložil: Raiard

Titulek: Re: Re: Re:Medicome

Ten hráč jsem já :-) A opravdu o tom nevěděl nikdo, krom těch lidí, kterým jsem to řekl. Můžete hackovat jak chcete a přijdou na prd :-)

Datum: 06.06.2018

Vložil: Albertheina

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate related is central to the section of a male's reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The men's prostate can be found just in front of the rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient for the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.



Prostate infection, also referred to as prostatitis, is easily the most common prostate-related symptom in men younger than 55 years of age. Infections with the men's prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of types of prostate infection. It is brought on by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition associated with a particular defect inside the gland as well as the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be caused by trauma towards the urinary tract or by infections from other parts of the body. A patient may experience testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal in the prostate defect followed by the utilization antibiotics and NSAIDs to take care of the soreness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not even to create the causes of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and high lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable weight loss program is important. These are some from the steps you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for our health and wellbeing and it will also maintain your urinary track clean.

2. Some studies suggest that several ejaculations weekly will assist you to prevent cancer of prostate.

3. Eat pork in moderation. It has been shown that consuming over four meals of beef a week will increase the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most critical measure to look at to ensure a wholesome prostate is always to opt for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you should go for prostate examination at least one time 12 months.

Datum: 06.07.2012

Vložil: Hep.

Titulek: QC

Kaýždej ví, že QC jde směrem dolů, a jde hodně rychle, a nevím kdy a jestlůi vůbec to půjde napravit Team by jsi měl uvědomi CHOVÁNÍ vůči hráčům . Je nechutné, kolik screenů se oběvilo , a co se na nich vyskytovalo .. Hráčů každý den, končí moc. A jaký je důvod ? Team, a jejich chování .. Tak už to prostě je , nemyslím si že QC skončí uplně , ale bude na tom hodně špatně , jelikož tam bude minimum hráčů. Ale evidentně , Team to nezajímá .Dokud bude server vydělávat ať 'blbých 10 000kč' tak je to v pořádku .. Káťo jen pár slov pro tebe .. TY NA TO MÁŠ .. .))) si prostě nejlepší ! '))

Datum: 07.07.2012

Vložil: Relly

Titulek: Re: QC

no souhlas se vším , až na to s tou Kátou :D

Datum: 06.07.2012

Vložil: madyforever

Titulek: pratur

koukni na to kolik lidí kvuli tobě odešlo z týmu a celkově ze hry práture není ti to blby ? vrtat s v ashenově prdeli aby tě zbavil konkurence to že si vitahuješ začarka z is by diky tvymu podlízání prošlo jn tobě ale kdybys nebil ashenuv miláček nebo něco víc tak už v týmu nejsi koukni kolik lidí de jen proti tobě

Datum: 06.07.2012

Vložil: napiču:*

Titulek: kata okrádá i psa o žrádlo

když se vás někdo zeptá za coma medicom ban vi řeknetee nz aporušení pravidel a kde tam je napsané že nesmí říct o své herní postavě ? a jaktože prátur má jiné pravidla že se v pm chlubí kolik má na herní postavě začarek. ............. o praturove herní postavě sem věděl dřív než o madicomově????? to už je prátur v ashenově prdly až tak zamotaný ?

Datum: 07.07.2012

Vložil: MyeRs

Titulek: Re: kata okrádá i psa o žrádlo

když Ashen odpovídá na ticket napíše alespoň výši trestu, když někdo jiný napíše Bude potrestán... když ho slušně požádám o zdělení výše trestu odepíše to je snad naše věc, dite se bodnout s celým QC ....

Datum: 06.07.2012

Vložil: BrCZko - PlayingPotatoes

Titulek: Pravda

Možná se tu hádáte o tom, kdo má pravdu. Myslím si, že Medicom má pravdu, neboť mi to samé potvrdil R3plik4tor, který kvůli takovému chování odešel z týmu. Samozřejmě, že nikdo není dokonalý a každý dělá chyby, ale to co se děje na QC je už dost. Je mi z toho na blití, i když jsem v týmu nebyl.

Datum: 06.07.2012

Vložil: anonym

Titulek: :D

gm tým nikdi neporuší pravidla protože si je mnění za pochodu

Datum: 06.07.2012

Vložil: Medi

Titulek: Re: :D

Pravidla co mají GM nikdy. Jsem byl rád,že sem v GM týmu.

Datum: 06.07.2012

Vložil: anonym

Titulek: Re: Re: :D

ja bych tam nešel ani za miliardy :D vidim ze im ani servr nejde co bych tam delal :D

Datum: 06.07.2012

Vložil: Kratoz

Titulek: Medicome

Hele Medicome ,a jak prosimtě Pratur porušuje pravidla?

Datum: 06.07.2012

Vložil: Medi

Titulek: Re: Medicome

Třeba tak,že si na svém GM pomocí příkazů vytahuje věci s IS a dává si je na svoji herní postavu. Podívej se na foto č.2.

Datum: 06.07.2012

Vložil: Pratur

Titulek: Re: Re: Medicome

Vždyť ti ani nevíš co je to za příkaz co to tu meleš o IS (item shop) no nic řešit tě již nebudu vše jsem podal k řešení na patřičná místa.

Datum: 06.07.2012

Vložil: Kratoz

Titulek: Re: Re: Re: Medicome

To sem ,se ale pěkně po ránu zasmál :DDDDDDDDDDDDDD

Datum: 06.07.2012

Vložil: napiču:*

Titulek: Re: Re: Re: Medicome

https://pravdaoqc.webnode.cz/fotogalerie/#pratur-1-jpg že by tohle jak si j vytahuješ ?

Datum: 06.07.2012

Vložil: PičuGMTým

Titulek: Re: Re: Re: Medicome

Prature, ty si taky čacha na dvě věci ty hovne ;)

Datum: 05.07.2012

Vložil: Medi

Titulek: p

Prature,že ty se zrovna oháníš pravidly když je jako GM porušuješ kde můžeš.

Datum: 05.07.2012

Vložil: Pratur

Titulek: Pravidla webu webnoode

Medicome když už si někde založíš takovéto podobné stránky nejprve si pročti pravidla.Trošičku ti to usnadním přečetl jsem si je za tebe.


6. Ochrana osobných údajov

6.1 Dodržiavame platné právne predpisy o ochrane osobných údajov podľa platnej legislatívy.

6.2 Na niektorých stránkach služby Webnode môžete byť požiadaný o poskytnutie osobných údajov. Poskytnuté informácie nepoužijeme iným spôsobom, ako tým, ktorý je uvedený v našej politike ochrany súkromia, alebo priamo na stránke, kde Vás o informácie žiadame.

6.3 Ku kontaktu s nami prosím použite kontaktný formulár Webnode.

6.4 K použitiu služby musíte mať platný login Webnode. K získaniu loginu Webnode sa musíte zaregistrovať do služby Webnode s platnou e-mailovou adresou a ďalšími informáciami potrebnými k registrácii. Ako užívateľ služby Webnode si zvolíte heslo pre prístup k Vášmu webu. Ste povinní držať Vaše prihlasovacie údaje v tajnosti. Ste zodpovedný za všetky akcie uskutočnené pod Vašimi prihlasovacími údajmi. Presvedčte sa, že ste sa vždy správne odhlásili po ukončení Vašej práce s Webnode. Máme právo kedykoľvek pozastaviť alebo zmazať Váš účet a weby podľa nášho úsudku a to i bez udania dôvodu. Nie sme zodpovední za žiadne straty, náklady alebo škody vyplývajúce v dôsledku porušenia týchto pravidiel.

Tudíž jsi porušil nejen pravidla tohoto servru ale i zákon o ochraně osobních údajů a to Zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů
Počítej s důsledky

Datum: 05.07.2012

Vložil: medi

Titulek: Re: Pravidla webu webnoode

Sak to máš všude zveřejněné své udaje. De vidět,že chcete hned vše rušit co se vám nehodí do krámu. To se tak bojíte pravdy.

Datum: 05.07.2012

Vložil: medy

Titulek: Re: Re: Pravidla webu webnoode

Snažíte se každého hned umlčet kdo není s vámi. Jako bezdůvodný perma ban na mích herních účtech.

Datum: 05.07.2012

Vložil: napiču:*

Titulek: Re: Pravidla webu webnoode

podivej se co si porušil ty a mel něco o pravidel

Záznamy: 4701 - 4725 ze 4767
<< 187 | 188 | 189 | 190 | 191 >>

Přidat nový příspěvek